SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË - GARSONJERË e mobiluar në Bregun e Diellit kati i 2-të
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
188170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA - GARSONJERË e mobiluar në Bregun e Diellit përballë Banesave të Bardha Rr. Sali Nivica. Kati i 2-të. Sipërfaqja 34m².

Renditja:

- 1 Dhomëshe me Kuzhinë dhe Tryezari

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »