SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira afer qendres te Sami Frasheri!Delta
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
188182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa me madhesi 67m2 afer qendres saktesisht prane shkolles se mesme"Sami Frasheri"ne rrugen "Haki Taha"
Banesa posedon:Nje dhome gjumi,dhome dite,kuzhine,banjo dhe ballkon.
Eshte ndertim i ri, ka ashensor, uje 24 ore, ngrohje qendrore vetjake. Kati i 4.
Çmimi 220€
Informata:049 157 113--049 406 434---044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »