SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 45m2 ne Kalabrii te Europrint!Delta
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
188183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa ne lagjjen "Kalabria"me siperfaqe 45m2 afer "Europrintit"e cila eshte e organizuar ne:Dhome gjumi,qendrim ditor me kuzhine,banjo.Ndodhet ne katin e -Vl-te banimit me ashensor funksional.Banesa eshte e furnizuar me orendi elegante dhe shitet komplet e mobiluar me çmim prej 35.000€
Informata:049 406 434---049 157 113--044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »