SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira me 2 dhoma te gjumit ne Bregun e Diellit!Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
188187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit ne Rr.Vellezerit Gervalla".Hyrja (BL VII)
Banesa ndodhet ne katin II-te dhe posedon:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo.
Cmimi :250 euro

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 /049696148 /044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »