SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira afer ambasades se Zvicrres
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
188202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira afer ambasades se Zvicrres, kati i pare, me siperfaqe 63m2, ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhine
-nje dhome gjumi
-banjo dhe
-ballkon.

Cmimi eshte 280 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »