SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Emshir, Prishtina Stars, banesa eshte e mbiluar ne teresi, moderne, kati i 7-te, 85m2
Banesa posedon :
- dy dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 190- 019
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »