SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Breg te Diellit_ 2+1
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188208
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Ofrohet banese ne shitje ne Breg te Diellit-kompleksi Famis, banesa shitet pa mobile gjendet ne katin e 5-te, ka 75m2

Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 65000euro (pa mobile)

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124-677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »