SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyrja 65m2 me qira te Kafet e Vogla !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
188211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyrja 65m2 me qira te "Kafet e Vogla" ose me saktsisht afer Restorant Gresa
Zyrja ndodhet ne katin e trete, me kete renditje- nje hapsire te madhe punuese(qe mund te shnderrohet ne dy) me kuzhine, nje tjeter me te vogel, banjo dhe ballkon
Ofrohet per zhvillim e veprimtarive te ndryshme me qendrim afat-gjate, (te gjitha orendite largohen posa te arrihet marrveshja)
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »