SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NË SHITJE MATI1
Çmimi :
€102,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Kondicioner, Tarracë Kulmi
ID e produktit :
188212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa(Penthouse) e cila gjendet ne qytetin:Prishtinë,lagje:Mati1(Kompleksi Tregtia),kati: i dhjetë(X),sipërfaqja: 102m2
Banesa posedon: Tre dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor,dy banjo dhe terasë
Çmimi:102.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »