SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje dhe qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
188213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje e qira ne lagjen "Ulpiana" afer "Fontanes" tek soliterat eshte e pershtatshme per lokal, zyre apo ordinance ndodhet ne katin perdhese me nje pozite te favorshme strategjike
Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe shpajz. E mobiluar dhe renovuar se fundmi me stil dhe teknologji te larte. Te gjitha mobiljet jane italian dhe gjermane. Per shitje ofrohet komplet me mobilje posedon po ashtu nxemje me Termokos.
Çmimi per shitje- 100 000€(me dokumentacion te rregullt) çmimi per qira 450€
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »