SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Breg te Diellit
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SShitet banesa ne Breg te Diellit, afer shkolles fillore ILIRIA, banesa eshte komplet e mobiluar, shume pak e banuar, gjendet ne katin e 4-te, 96m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 70 000 euro


Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »