SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet depo 500m2 me qira ne Prishtine !DELTA
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
188225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet depo 500m2 me qira ne "Prishtine" apo me saktsisht magjistralja Prishtine-Fushokosove
Objekti ka infrastruktur komplete dhe eshte afer rruges kryesore, posedon tri hapsira punuese(zyre) dhe banjon pervec hapsires se hapur 450m2
Objekti pergaditet si ne foto brenda 2 jave, ne mvartesi prej llojit te veprimtarise, posedon edhe hapsire te jashtme parkingu
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »