SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Mati 1 -Rruga C
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:10
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
101 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188231
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa ne Mati 1-Rruga C, te Dino Company, banesa ka 101m2, ka pamje nga shkolla e re
Banesa posedon:
- tri dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 700 euro/m2

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »