SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 me qira te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
188232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 me qira te "Parku i Qytetit" ose me saktesisht ne rrugen "Gustav Mayer"
Banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit me kete renditje- nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkonin
Eshte komplet funksionale dhe e pershtatshme per familjare ose cift max 3 persona, ka afer po ashtu parkun e qytetit qe mund te shfrytezohet per ajer te paster dhe shetitje
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »