SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA PER ZYRE OSE BANIM NE QENDER^
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Qender me saktesishte ne rrugen Rexhep Luci, banesa gjindet ne katin e V (lifit punon) eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
tri dhoma gjumi
koridor
2 teras
2 banjo

Banesa leshohet edhe per zyre..

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+377 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
O.vio
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »