SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Graqanice ( Kodi : 511/ 18)
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
188236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk. Ka ne shitje shtepien ne Graqanice
Shtepia prej rruges kryesore Gjilan-Prishtine i ka 150m.
Shtepia eshte 1kateshe, Ka sallon Kuzhine, ka 2 dhoma gjumi ,koridor banjo, si dhe Tarase 40m2
ka Bunar, eshte me nxemje qendrore, eshte e izoluar me fasade ka asfallt,kanalizim, Uje
Shtepia eshte ne kushte luksoze shitet me mobile dhe pa mobile, ose bejme ndrrim me Banese ne Prishtine ose Hajvali.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr

+38346121033(Viber,Whatsapp)
+38346121030

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »