SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Butiku me gjithe invertatin ( Kodi : 512/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
188239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali ne katin e 2-te Ne Prishtine, Adresa Ulpiane, Beni-dona.
Lokali ka 140 m2 ,Eshte i furnizuar me rroba te meshkujve,si dhe rroba per femije nga Turqia,
Shitet me gjithe invertarin e mallit
Lokali eshte i regjistruar ,Ka nje pamje te bukur
Bejme ndrrime edhe me Banese ne Prishtine
cmimi – sipas marreveshjes.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr

+38346121033(Viber,Whatsapp)
+38346121030

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »