SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojë katin e pare me qira te Raifejzen Banka te sharbant 200€
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
188243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj katinë e parë me qira shtepia eshte ndertim i ri me mobilje te reja dhe ka ni dhomë gjumikuzhin me sallonëKoridor Banjoterasënxemje qendrore me Peletëposedon edhe parking me kamera 24hQmimi i fundit 200€ preferohet per familjarëShtepia gjindet mi gjami të llapit rruga per podujev te rafaizen banka.Për me shumë na kontaktoni ne viber+38345644680.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »