SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 55m2 ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
188244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 55m2 ne Dardani.Banesa ka 1 dhome gjumi, sallonin, kuzhinen (ndaras nga salloni), korridor, shpajz dhe banjo, ne katin perdhese e pershtatshme edhe per lokal.
049406434/ 044556777/049157113
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »