SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3 parcella ne Breg det ( Kodi: 513/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
9000 m²
ID e produktit :
188245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 parcella, 1) 1,900m2 2) 3,560 m2 3) 3,600 m2.
Tokat gjinden ne Vlore-Shqiperi, Adresa: Rradhime afer buze detit
cmimi: i diskutueshem ne baze te m2.
Nese deshironi te investoni Toka eshte e pershtatshme per biznese

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr

+38346121033(Viber,Whatssap)
+38346121030

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »