SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 72m2 ne shitje te Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
188246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 72m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" ose me saktesisht ne kompleksin Tregtia
Me kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo dhe ballkonin 6m2
Ndodhet ne katin e pare te banimit me qasje direkte nga rruga, me ngrohje qendrore individuale qe mund te kycet edhe ne rrjetin e Termokos, ka parking te mjaftueshem para objektit si dhe kendin e lojrave per femijet, siperfaqja e baneses eshte neto 72m2 ndersa bruto 82m2
Ofrohet per shitje me mobilje
049406434/ 044556777/049157113
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »