SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira ne Bregun e Diellit Qendra Tregtare
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '18
Madhësia :
21 m²
ID e produktit :
188279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me qira ne lagjen bregu i diellit ne qendren tregtare ne katin e parë .Lokali ka 21m2 posedon nxemje qendrore dhe wc.Numri i lokalit 62.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilaz
Prishtinë
049545541
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »