SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 340m2 ne shitje te Elena Gjika !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
340 m²
ID e produktit :
188280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 340m2 ne shitje te shkolla fillore "Elena Gjika" ose me saktesisth ne rrugen "Zenel Salihu"
Shtepia ka edhe nxemjen qendrore, me rezervar uji, bodrum te shfrytezueshem etj
Ka kete renditje- pese dhoma gjumi, 2 sallona, kuzhina, shpajzi, nje terrase me mbi 25m2 me pamje te bukur te natyres, ballkon ndihmes, 2 banjo dhe 2wc , bodrumin si dhe nje lokal me rreth 30m2
049406434/ 044556777/049157113
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »