SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qera banesen te me termokos te qendra Tregtare 280 euro
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj me qera banesen afer Qendres Tregtare perball Ambullantes
Kati 2-te
80m2
Me termoskos
Dy dhoma gjumi
Dhom dite
Kuzhine me trapezari te bukes, shpajz
Dy banjo, dy anet ballkn
E mobiluar ne tersi
Cmimi 280 euro
Ne kete cmim perfishet uji, mbeturinat dhe termokosi
Per ta vizituar banesen ose per informata shtese na kontaktoni 045/660-188
Informata rreth publikuesit
Dega
Prishtinë
045660188
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »