SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me Qira Lokali dy kate 550m² ne Rrugen C
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:00
Madhësia :
550 m²
ID e produktit :
188317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me Qira Lokali dy kate 550m² ne Rrugen C, Lokali eshte ndertim iri, i pershtatshem per qdo veprimtari, ka pozite te mire dhe ka te gjitha kushtet e nevojshme. Ka keto hapsira:
- Kati perdhese 250m²
- Kati i pare 300m²
Çmimi 3.500 euro, çmimi diskutohet sipas kontrates.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »