SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira e mobiluar 160euro per muaj
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera ne bregun e diellit 2 te banesat e bardha.
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon:
Sallon
Kuzhine
Ballkon
Dhome gjumi
Shpajz
Banjo

Nr. kontaktues
044985683
045672623
Informata rreth publikuesit
ardijan
Prishtinë
045672623
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »