SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli afër Fshatit Ndërkombëtar në Prishtinë
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:16
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
188357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ka një lokacion tejet të përshtatshëm afër Fshtatit Ndërkombëtar dhe jo larg kryeqytetit.Trualli posedon infrastrukturen e plotë dhe ka një siperfaqe prej 5 Ari në total.
Trualli posedon gjithë dokumentacion e nevojshëm dhe bartja e pronës mund të bëhet menjëherë.

Çmimi : 16.000 € Për Ari (I diskutueshëm) Trualli shitet komplet nuk ndahet.

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »