SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#2 lokale në BREGUN E DIELLIT afer rruges B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
188363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#2 lokale në BREGUN E DIELLIT afer rruges B..
▪️Lokalet kanë një pozitë shumë të mirë për zhvillimin e veprimtarive tē ndryshme(ordinanc,cafe,zyre etj)kanë parking të mjaftushum dhe pozitë mjaft të mirë.
▪️Lokalet kanë sipërfaqe:
➖82m2
➖88m2
▪️Qmimi i volitshum.
+38345653447
Facebook:Mison Patundshmëri
alisinani25@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »