SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
10ari truall Drenas/Qikatovë E Re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '18
ID e produktit :
188383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10 ari truall në Drenas,në lagjen Qikatovë E Re...Trualli ka fletë poseduese,leje ndertimi si dhe infrastrukturë (rrymë,rrugë të asfaltuar me ndriqim,kanalizim si dhe ujsjellës)
Cmimi sipas marrveshjes.

+38649290858 = Viber/Whatsapp
Informata rreth publikuesit
Egzon
Drenas
049 290 858
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »