SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
188388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë në super kompleksin Dardania në qendër të Fushë Kosovës ndërtuar nga kompania lidere e ndërtimit Cima Construction.

Kompleksi Dardania ndodhet në lagjën Dardania, Rr.Abedin Sogojeva. Apo afër shkolles Mihail Grameno.

Kompleksi Dardania është dizajnuar me një arkitektur unike dhe moderne.Gjithnjë duke sjellur risi në tregun e Fushë Kosovës, me një investim me standarte të larta.

Veçorit e këtij objekti janë duke përfshi fasadë termo izoluese një pjesë të perdorur edhe tulla fasade. Dritare me 3 plalë xhama si dhe roletne për çdo dritare, izolim termik, izolim ndërmjet murëve ndarëse të banesave, Çdo hyrje me 2 ashensor, hapsirë parkingu dhe gjelbëruese.
Kompleksi Dardania, do të kete edhe hapsira afariste që do t'ju sjellin brende të ndryshme gjithnjë duke ju lehtësuar kërkesat e çdo banori të kompleksit Dardania.

Kompleksi Dardania është në fazë ndërtimore, banesat do jenë të gatshme për banim në Dhjetor 2018, vlen të theksohet se konform dinamikes së punes në teren ka mundësi që kompleksi Dardania të bëhet i gatshëm për banim edhe në Tetor 2018.

Banesa është në katin ( 3 ) me sipërfaqe 88.3m2 me orientim Lindje / Jug dhe ka këtë rënditje :

Qëndrimi ditor me kuzhinë dhe tryezari / 2 Dhoma gjumi / Banjo / Depo (shpajzi) / Para-hyrja / Ballkoni

Çmimi : Me marrveshje !

Për më shumë informata kontakto:

=================================
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »