SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 90m2 te L.Spitalit !DELTA
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
188393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 90m2 te L.Spitalit.Banesa eshte e re tre-dhomeshe dhe gjendet ne rrugen Muharrem Fejza.Banesa eshte e mobiluar me te gjithat mobilet dhe pajisjet e nevojshme shtepiake.
049406434/ 044556777/049157113
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »