SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 62m2 ne Qender !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
188395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 62m2 ne Qender .Banesa eshte ndertim i vjeter ne teresi e mobiluar e gatshme per banim.Ka dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,korridor,banjo,shpajz.Ka ndriqim ditor shume te mire.Kuzhina dhe banjo jane me dritare.Gjithshtu eshte e pershatshme edhe per zyre si zyre per noter,avokat,shoqata te ndryshme etj.
049406434/ 044556777/049157113
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »