SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 per zyre ne Qender !DELTA
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
188401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 per zyre ne "Qender" ose me saktesisht afer Hotel Grand
Banesa ndodhet ne katin e trete me kete renditje- nje hapsire e madhe me kuzhine, dy hapsira tjera me te vogla pune, banjo dhe ballkon
Eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme dhe ofrohet per afat-gjate, ndodhet ne lokacion mjaft te frekuentuar dhe mund te behet edhe reklama ne ballkon
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »