SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
188402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne "Tophane", banesa ndodhet ne katin e shtate te banimit me ashensor funksional
Ka kete renditje- sallon me kuzhine, dhome fjetje dhe banjo
Eshte komplet e mobiluar, ofrohet per afat-gjate çmimi i diskutueshem
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »