SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 157m2 ne shitje ne Magjistrale !DELTA
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
157 m²
ID e produktit :
188405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 157m2 ne shitje ne "Magjistrale Prishtine-Fushekosove" afer terminalit doganor, shtepia eshte dy kateshe ka kete renditje ne katin e pare- sallon, kuzhine, banjo dhe tri terrasa, ne katin e dyte ka kete renditje- tre dhoma gjumi dhe banjo
Ndodhet ne nje lagje mjaft te qete dhe te mire per jetese, ka infrastrukturen komplete dhe eshte komplet e mobiluar me stil, posedon dokumentacion te gatshem per perkthim tek noteri
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »