SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 106m2 në shitje në Emshir – Kalabria.
Çmimi :
€84,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
188414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 106m2 në shitje në Emshir – Kalabria.
Banesa gjendet në lagjen Emshir – Kalabria, në kompleksin CENTRAL, është e gatshme për banim në Qershor 2018 dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
2. Banjo
2. Ballkona
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »