SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 56m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Royal CITY.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
188418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 56m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Royal CITY.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në Rr. Muharrem Fejza, në kompleksin afarist-banesor Royal CITY, lëshohet për banim në muajin Qershor 2018, ka ngrohje qëndrore me TERMOKOS, banesa është e orientuar në Perëndim si dhe banesa të kësaj kuadrature kemi në shitje në katin I, VI dhe VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo
1 Ballkon
1 Koridor

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »