SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ipet me qera
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
188424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ipet me qera e cila gjindet ne lagjen bregu i diellit afer furres Qerimi 1,Banesa gjindet ne katin e 1.Banesa eshte e sa po rinovuar dhe eshte e pershatshme per fjetje deri ne 5 perosna. Banesa ka dhome ghumi,dhome dite,kuzhine wc dhe ballkon.per me shume info +38649118885
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »