SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese (garsoniere) me qira ne Dardani
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Dardani, te Qerdhja, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 40m2
Banesa posedon:
- sallon
- kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »