SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 2 dhomshe me qera per 189€
Çmimi :
€199.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
188433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes 2 dhomshe me qera per 189€.
Leshoj me qera banesen ne lagjen e spitalit (mati 1) afer Supe Vives.
Eshte ne katin perdhes. Ka 50m2 banim dhe 30m2 terac. Eshte e mobiluar me mobile te reja.
Ka pamjen nga jugu ( diell ka gjat gjith kohes prej lindjes deri ne perendim ).
-Banesa posedon: Dhome dite me kuzhine , dhome fjetje dhe banjo. po ashtu banesa ka edhe garazhden .
Cmimi 200€

info. 044-550274
Informata rreth publikuesit
Buli
Prishtinë
044-550274
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »