SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me Qira Lokali 258m², Kati Perdhese ne Fushe Kosove
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill
Madhësia :
258 m²
ID e produktit :
188440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira lokali 258m² ne katin perdhese ne Fushe Kosove. Lokali gjindet afer shkolles fillore Mihal Grameno dhe eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi si: restorant kafiteri, ordinance, market etj.
Çmimi eshte 1000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »