SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE-TE MIHAIL GRAMENO^
Çmimi :
€37,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Fushe Kosove me saktesishte ne rrugen Dardani afer shkolles Mihail Grameno. Banesa gjindet ne katin VI (lifti punon) eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine te ndar
dy dhoma gjumi
shpajz
banjo
koridor
teras

Banesa ka edhe flet poseduese..

Cmimi 37500 euro eshte pa mobilje dhe kuzhine, ndersa me mobilje eshte 40.000 euro

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+377 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
O.ki
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »