SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sllovenia Sporti 3+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Sllovenia Sporti, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 4-te, ka lift funksional, 95m2
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »