SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa/Lokali në Ulpianë !
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në katin përdhesë afër Shkolles Fillore "Hasan Prishtina".Banesa është e renovuar në tërësi,po ashtu mund të shëndrohet edhe në Lokal.Me një siperfaqe prej 63m2,të cilat po ashtu i posedon edhe në fleten poseduese.Me një lokacion dhe pozit tejet të përshtatshme për banim apo edhe për ndonjë Afarizëm.Objekti banesor posedon edhe ngrohjen qendrore nga kryeqyteti (Termokosi).Vlen të ceket se po ashtu banesa posedon edhe një bodrum.Banesa ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite me Kuzhinë & Tryezari
Një Dhomë Gjumi
Një Dhomë Dite Shtesë
Koridori
Një Ballkon

Çmimi : 150.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »