SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 3-dhomëshe 55m² Netto Kati i 1-re ne Ulpiane
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
188482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 3-dhomëshe 55m² netto kati i parë, te Fontana ne Soliterin e trete ne Ulpiane. Banesa eshte ndërtim i vjetër, e renovuar komplet dhe e mobiluar. Eshte e pershtatshme edhe per ordinance apo veprimtari tjeter. Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- koridor
- banjo
- shpajz
- ballkon
Ka dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftueshem.
Çmimi eshte 99.000 € me mobilje, çmimi i diskutueshem.
Jepet edhe me qira 450 euro ne muaj.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »