SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjerk me qira, per banim apo zyre te Qafa ne Prishtine
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
46 m²
Ekstra :
Pishinë, Ballkon
ID e produktit :
188491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me Qira garsonjerken ne Tophane te Qafa ne Qender te Prishtines, E pershtatshme per banim apo zyre, kati i pare, ka dhome, koridor, kuzhine, banjo e ballkon dhe parking te rezervuar. Cmimi 170Euro.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »