SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qera banesen afer qendres tregtare perballe ambullantes 250 euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj me qera banesen ne Bregun e Diellit afer qendres tregtare per ball ambullantes
Kati 2
60 m2
1 dhome gjumi te madhe
Dhom dite te madhe
Kuzhine me trapezari te bukes
Teras te madhe, 1 banjo
Me ngrohje qendrore me termokos
E mobiluar ne tersi
Posedon parking

Cmimi 250 euro neket cmim perfshihen uji, mbeturinat dhe ngrohja qendrore
Per tavizituar banesen ose per informata shtesena kontaktoni ne numrin 045/660-188
Informata rreth publikuesit
Dega
Prishtinë
045660188
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »