SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE BREG TE DIELLIT - TE QERIMI 2^
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne breg te diellit me saktesishte te Qerimi 2. Banesa gjindet ne kati e I dhe eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhoma gjumi
banjo
teras

kontakti:
044 968 171
049 838 866
+383 49 838 866
search-agency@live.com
o.je
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »