SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 69m2 Breg Diellit !DELTA
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
188509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 69m2 Breg Diellit(afer rruges B).Banesa ka sallonin,dhomen e gjumit,kuzhinen ,korridorin ,banjon dhe 2 ballkona dhe terrasen.Banesa eshte extra e mobiluar.
049406434/049157113/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »