SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 63m2 ne shitje te shkolla Gjergj Fishta !DELTA
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
188512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 63m2 neto ne shitje te shkolla fillore "Gjergj Fishta" me saktesisht ne rrugen "Ismail Dumoshi"
Ndodhet ne katin perdhese te banimit me mundesi qe te shfrytezohet edhe per ide afariste, posedon po ashtu bodrumin me 30m2
Ka kete renditje- nje sallon te madh, kuzhine, nje dhome gjumi, dhome tjeter e vogel qe lidhet si para-dhome, banjo dhe terrasa me rreth 2.5 m2 siperfaqe
049157113/ 049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »